IGBT transistor RGPR20NS43HRTL
IGBT transistor RGPR20NS43HRTL
Kvantitet
Enhetspris
1-4
95.07kr
5-9
79.79kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 3
IGBT transistor RGPR20NS43HRTL. Collector Current IC [A]: 20A. Effekt: 107W. Hölje: TO-263-3. Modtyp: IGBT. RoHS: ja. Spänning (Collector - Emitter): 460V. Originalprodukt från tillverkaren: Rohm. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
RGPR20NS43HRTL
7 parametrar
Collector Current IC [A]
20A
Effekt
107W
Hölje
TO-263-3
Modtyp
IGBT
RoHS
ja
Spänning (Collector - Emitter)
460V