TF-41X15X27
TF-41X15X27
Kvantitet
Enhetspris
1-4
60.64kr
5-9
46.79kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 1
TF-41X15X27. Ferritegenskaper: Slät kant förhindrar risken för sladdskador. Ferritserien: TF. Ferrittyp: ringa. Innerdiameter: 27mm. Kärnmaterial: ferromagnetisk Ni-Zn. Längd: 15mm. RoHS: ja. Tolerans: ±0.50mm. Ytterdiameter: 41mm. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
TF-41X15X27
10 parametrar
Ferritegenskaper
Slät kant förhindrar risken för sladdskador
Ferritserien
TF
Ferrittyp
ringa
Innerdiameter
27mm
Kärnmaterial
ferromagnetisk Ni-Zn
Längd
15mm
RoHS
ja
Tolerans
±0.50mm
Ytterdiameter
41mm