LQH32CN-47UH, 47uH
LQH32CN-47UH, 47uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
10.79kr
5-9
6.73kr
10-19
5.16kr
20-49
4.35kr
50+
3.81kr
Antal i lager: 10
LQH32CN-47UH, 47uH. Induktans: 47uH. Bostad - mm: 3225. Bostad - tum: SMD 1210. Driftstemperatur: -40...85°C. Driftström: 170mA. Hölje: SMD 1210. Montering/installation: SMD. Motstånd: 1.3 Ohms. Resonansfrekvens: 15MHz. RoHS: nej. Serie: LQH. Tolerans: ±10%. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
LQH32CN-47UH
14 parametrar
Induktans
47uH
Bostad - mm
Bostad - tum
SMD 1210
Driftstemperatur
-40...85°C
Driftström
170mA
Hölje
SMD 1210
Montering/installation
SMD
Motstånd
1.3 Ohms
Resonansfrekvens
15MHz
RoHS
nej
Tolerans
±10%