LAMP12V-G4-14W
LAMP12V-G4-14W
Kvantitet
Enhetspris
1-4
25.80kr
5-9
22.84kr
10-24
25-49
50+
Slut i lager
Ekvivalens tillgänglig
Få ett meddelande via e-post när denna produkt finns i lager igen!
LAMP12V-G4-14W. Diameter: 9mm. Effekt: 14W. Kontakttyp: 4,4 mm stigning. Livslängd: 2000 timmar. Mått: 9x11mm. RoHS: ja. Spänning: 12V. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
LAMP12V-G4-14W
8 parametrar
Diameter
9mm
Effekt
14W
Kontakttyp
4,4 mm stigning
Livslängd
2000 timmar
Mått
9x11mm
RoHS
ja
Spänning
12V