HPI1260-330, 33uH
HPI1260-330, 33uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
47.79kr
5-9
34.43kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 5
HPI1260-330, 33uH. Induktans: 33uH. Bostadsdimensioner: 12.6x13.8x5.8mm, 12.6x12.6x5.8mm. Driftstemperatur: -55...125°C. Driftström: 4A. Montering/installation: SMD. Mättnadsström: 5A. RoHS: ja. Tolerans: ±20%. Typ: elektrisk trådlindning. Yttre mått: 12.6x13.8x5.8mm. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
HPI1260-330
11 parametrar
Induktans
33uH
Bostadsdimensioner
12.6x13.8x5.8mm, 12.6x12.6x5.8mm
Driftstemperatur
-55...125°C
Driftström
4A
Montering/installation
SMD
Mättnadsström
5A
RoHS
ja
Tolerans
±20%
Typ
elektrisk trådlindning
Yttre mått
12.6x13.8x5.8mm