ESB22A1101WH
ESB22A1101WH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
30.93kr
5-9
19.36kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 1
ESB22A1101WH. Anslutning: manlig. Antal kontakter: 5. Bostadsmaterial: termoplast. Brandfarlighetsindex: UL94V-0. Kontaktmaterial: kopparlegering. Kontakttyp: USB A micro. Kroppsmaterial: termoplast. Maximalt kontaktmotstånd: 30M Ohms. Mekanisk församling: lödkontakter. Mekaniskt liv: 10000ciklus. Märkström: 1.8A. Nedbrytningsspänning: 100V. RoHS: ja. Terminal: lödning. Tonhöjd: 0.65mm. Variant: USB 2.0. Originalprodukt från tillverkaren: Ece. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
ESB22A1101WH
17 parametrar
Anslutning
manlig
Antal kontakter
5
Bostadsmaterial
termoplast
Brandfarlighetsindex
UL94V-0
Kontaktmaterial
kopparlegering
Kontakttyp
USB A micro
Kroppsmaterial
termoplast
Maximalt kontaktmotstånd
30M Ohms
Mekanisk församling
lödkontakter
Mekaniskt liv
10000ciklus
Märkström
1.8A
Nedbrytningsspänning
100V
RoHS
ja
Terminal
lödning
Tonhöjd
0.65mm