DR-032-15RD-93014C339
DR-032-15RD-93014C339
Kvantitet
Enhetspris
1-1
136.90kr
2-19
132.45kr
20-79
80+
Antal i lager: 6
DR-032-15RD-93014C339. Högsta driftspänning: 1000V. Information: -. Kabellängd: 15m. Kabeltyp: styv kabel. Ledarsektion/diameter: 0.32mm. Serie: DR. Vikt kg/km: -. Ytterdiameter: 0.53mm. Ytterfärg: röd. Yttre isoleringsmaterial: -. Originalprodukt från tillverkaren: Trucomponents. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DR-032-15RD-93014C339
8 parametrar
Högsta driftspänning
1000V
Kabellängd
15m
Kabeltyp
styv kabel
Ledarsektion/diameter
0.32mm
Serie
DR
Ytterdiameter
0.53mm