DR-016-15BK-93014C371
DR-016-15BK-93014C371
Kvantitet
Enhetspris
1-4
118.01kr
5-19
104.96kr
20-99
100+
Antal i lager: 4
DR-016-15BK-93014C371. Högsta driftspänning: 900V. Information: -. Kabellängd: 15m. Kabeltyp: styv kabel. Ledarsektion/diameter: 0.16mm. Serie: DR. Vikt kg/km: -. Ytterdiameter: 0.29mm. Ytterfärg: svart. Yttre isoleringsmaterial: -. Originalprodukt från tillverkaren: Trucomponents. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DR-016-15BK-93014C371
8 parametrar
Högsta driftspänning
900V
Kabellängd
15m
Kabeltyp
styv kabel
Ledarsektion/diameter
0.16mm
Serie
DR
Ytterdiameter
0.29mm