DPU330A1, 330uH
DPU330A1, 330uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
78.86kr
5-9
61.97kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 1
DPU330A1, 330uH. Induktans: 330uH. Bredd: 9mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 20mm. Driftström: 1A. Hölje: DPU. Max kontinuerlig ström: 1. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Talema. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPU330A1
11 parametrar
Induktans
330uH
Bredd
9mm
Choke spole typ
ringa
Diameter
20mm
Driftström
1A