DPU220A5, 220uH
DPU220A5, 220uH
1-4
117.86kr
5-9
104.14kr
50+
Antal i lager: 1
DPU220A5, 220uH. Induktans: 220uH. Bredd: 13mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 41mm. Driftström: 5A. Hölje: DPU. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Talema. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPU220A5
10 parametrar
Induktans
220uH
Bredd
13mm
Diameter
41mm
Driftström
5A