DPT330A0-5, 330uH
DPT330A0-5, 330uH
Kvantitet
Enhetspris
1-9
50.71kr
10-49
36.00kr
50-99
200+
Antal i lager: 5
DPT330A0-5, 330uH. Induktans: 330uH. Bredd: 9mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 15.5mm. Maximal ström: 0.5A. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPT330A0-5
9 parametrar
Induktans
330uH
Bredd
9mm
Diameter
15.5mm
Maximal ström
0.5A