DPT220A1, 220uH
DPT220A1, 220uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
79.64kr
5-9
65.00kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 5
DPT220A1, 220uH. Induktans: 220uH. Bredd: 8.5mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 15.5mm. Maximal ström: 1A. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPT220A1
9 parametrar
Induktans
220uH
Bredd
8.5mm
Choke spole typ
ringa
Diameter
15.5mm
Maximal ström
1A