DPP-240-24-1
DPP-240-24-1
Kvantitet
Enhetspris
1+
1935.01kr
Antal i lager: 2
DPP-240-24-1. Information: -. Ingångsspänning VAC: 180-264VAC. Kraftbetyg: 240W. Serie: DPP. Typ: AC/DC. Utgångstyp: Enda. Utspänning DC: 24VDC. Utström: 10A. Originalprodukt från tillverkaren: Tdk-lambda. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
DPP-240-24-1
8 parametrar
Ingångsspänning VAC
180-264VAC
Kraftbetyg
240W
Utspänning DC
24VDC
Utström
10A