DPO-3-0-330, 330uH
DPO-3-0-330, 330uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
437.82kr
5-19
401.55kr
20+
Antal i lager: 174
DPO-3-0-330, 330uH. Induktans: 330uH. Avskärmning: Icke-skärmad. Betygsatt ström a: 3A. DC -motstånd max.ohms: 142m Ohms. Driftstemperatur: -40...+125°C. Information: n/a. Kärnmaterial: -. MSL: n/a. Monteringstyp: THT. Serie: DP. Storlek: D30x14mm. Testfrekvens 1: 10kHz. Tolerans: ±15%. Originalprodukt från tillverkaren: Talema. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
DPO-3-0-330
11 parametrar
Induktans
330uH
Betygsatt ström a
3A
DC -motstånd max.ohms
142m Ohms
Driftstemperatur
-40...+125°C
DP
Storlek
D30x14mm
Testfrekvens 1
10kHz
Tolerans
±15%