DPO-1-0-100, 100uH
DPO-1-0-100, 100uH
Kvantitet
Enhetspris
2-3
36.24kr
4-9
34.87kr
10-124
250+
Slut i lager
Få ett meddelande via e-post när denna produkt finns i lager igen!
DPO-1-0-100, 100uH. Induktans: 100uH. Avskärmning: Icke-skärmad. Betygsatt ström a: 1A. DC -motstånd max.ohms: 97m Ohms. Driftstemperatur: -40...+125°C. Information: n/a. Kärnmaterial: -. MSL: n/a. Monteringstyp: THT. Serie: DP. Storlek: D15x9mm. Testfrekvens 1: 10kHz. Tolerans: ±15%. Originalprodukt från tillverkaren: Talema. Minsta kvantitet: 2. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
DPO-1-0-100
12 parametrar
Induktans
100uH
Avskärmning
Icke-skärmad
Betygsatt ström a
1A
DC -motstånd max.ohms
97m Ohms
Driftstemperatur
-40...+125°C
Monteringstyp
THT
Serie
DP
Storlek
D15x9mm
Testfrekvens 1
10kHz
Tolerans
±15%