DLG-0403-150, 15uH
DLG-0403-150, 15uH
Kvantitet
Enhetspris
1-24
4.07kr
25+
3.07kr
Antal i lager: 10
DLG-0403-150, 15uH. Induktans: 15uH. Driftström: 0.85A. Hölje: 0403. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.24 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0403-150
9 parametrar
Induktans
15uH
Driftström
0.85A
Hölje
0403
Motstånd
0.24 Ohms