BYV27-200, SOD-57, 200V, 2A
BYV27-200, SOD-57, 200V, 2A
Kvantitet
Enhetspris
5-9
14.34kr
10-19
13.88kr
20-199
500+
Antal i lager: 31
Minimum: 5
BYV27-200, SOD-57, 200V, 2A. Hölje: SOD-57. VRRM: 200V. Genomsnittlig likriktad ström per diod: 2A. Diod typ: likriktardiod. Diodkonfiguration: oberoende. Framspänning (max): <1.07V / 3A. Information: -. MSL: -. Monteringstyp: THT. Omvänd återhämtningstid (max): 25ns. Serie: BYV27. Originalprodukt från tillverkaren: Various. Minsta kvantitet: 5. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
BYV27-200
11 parametrar
Hölje
SOD-57
VRRM
200V
Genomsnittlig likriktad ström per diod
2A
Diod typ
likriktardiod
Diodkonfiguration
oberoende
Framspänning (max)
<1.07V / 3A