BYT30P-1000, 30A, 200A, TO-3P ( TO-218 SOT-93 ), 1000V
Kvantitet
Enhetspris
1-4
95.01kr
5-14
86.37kr
15-29
30+
Slut i lager
Få ett meddelande via e-post när denna produkt finns i lager igen!
BYT30P-1000, 30A, 200A, TO-3P ( TO-218 SOT-93 ), 1000V. Framåtström (AV): 30A. IFSM: 200A. Hölje: TO-3P ( TO-218 SOT-93 ). VRRM: 1000V. Antal per fodral: 1. Antal terminaler: 2. Dielektrisk struktur: Anod-katod. Driftstemperatur: -40...+150°C. Framspänning Vf (min): 1.8V. Halvledarmaterial: kisel. MRT (max): 5mA. MRT (min): 100uA. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Obs: metalldel ansluten till katoden. RoHS: ja. Spec info: IFSM--200Ap t=10ms. Trr-diod (Min.): 70 ns. Tröskelspänning Vf (max): 1.9V. Originalprodukt från tillverkaren: Stmicroelectronics. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
BYT30P-1000
19 parametrar
Framåtström (AV)
30A
IFSM
200A
Hölje
TO-3P ( TO-218 SOT-93 )
VRRM
1000V
Antal per fodral
1
Antal terminaler
2
Dielektrisk struktur
Anod-katod
Driftstemperatur
-40...+150°C
Framspänning Vf (min)
1.8V
Halvledarmaterial
kisel
MRT (max)
5mA
MRT (min)
100uA
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Obs
metalldel ansluten till katoden
RoHS
ja
Spec info
IFSM--200Ap t=10ms
Trr-diod (Min.)
70 ns
Tröskelspänning Vf (max)
1.9V