ACM36US12
ACM36US12
Kvantitet
Enhetspris
1-4
547.40kr
5-9
524.51kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 1
ACM36US12. Driftstemperatur: 0...60°C. Effekt: 36W. Effekttyp: konstant spänning. Kabellängd: 1.5m. Kontakttyp: rak. Max utgångsström: 3A. Polaritet: Center Positive Terminal. Spänningsförsörjning: 90...264VAC. Strömförsörjningstyp: manlig. Utgångskontakt: 5.5x2.5mm. Utspänning: 12VDC. Originalprodukt från tillverkaren: Xp Power. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
ACM36US12
12 parametrar
Driftstemperatur
0...60°C
Effekt
36W
Effekttyp
konstant spänning
Kabellängd
1.5m
Kontakttyp
rak
Max utgångsström
3A
Polaritet
Center Positive Terminal
Spänningsförsörjning
90...264VAC
Strömförsörjningstyp
manlig
Utgångskontakt
5.5x2.5mm
Utspänning
12VDC