VS-8TQ100-M3, 8A, 850A, TO-220, TO-220-2 (TO-220AC), 100V
Kvantitet
Enhetspris
1-4
19.58kr
5-24
16.64kr
25-49
50-99
100+
Antal i lager: 50
VS-8TQ100-M3, 8A, 850A, TO-220, TO-220-2 (TO-220AC), 100V. Framåtström (AV): 8A. IFSM: 850A. Hölje: TO-220. Hölje (enligt datablad): TO-220-2 (TO-220AC). VRRM: 100V. Driftstemperatur: -55...+175°C. Framspänning Vf (min): 0.72V. Funktion: Schottky likriktardiod. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. RoHS: ja. Schottky diod?: schottky. Originalprodukt från tillverkaren: Vishay. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
VS-8TQ100-M3
12 parametrar
Framåtström (AV)
8A
IFSM
850A
Hölje
TO-220
Hölje (enligt datablad)
TO-220-2 (TO-220AC)
VRRM
100V
Driftstemperatur
-55...+175°C
Framspänning Vf (min)
0.72V