TC10-16-20%, 16V, 10uF
TC10-16-20%, 16V, 10uF
Kvantitet
Enhetspris
1-4
5.12kr
5-24
4.42kr
25-49
3.91kr
50-99
3.55kr
100+
3.05kr
Ekvivalens tillgänglig
Antal i lager: 94
TC10-16-20%, 16V, 10uF. Spänning: 16V. Kapacitans: 10uF. Kondensatormaterial: tantal kondensator. Konfiguration: tantal kondensator. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Mått: 5x8mm. Tolerans: 20 %. Tonhöjd: 2.54mm. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
TC10-16-20%
9 parametrar
Spänning
16V
Kapacitans
10uF
Kondensatormaterial
tantal kondensator
Konfiguration
tantal kondensator
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Mått
5x8mm
Tolerans
20 %
Tonhöjd
2.54mm
Originalprodukt från tillverkaren
Div
Likvärdiga produkter och/eller tillbehör för TC10-16-20%