PVR10D431
PVR10D431
Kvantitet
Enhetspris
1-4
1.94kr
5-49
1.58kr
50-99
1.40kr
1.26kr
200+
1.10kr
Ekvivalens tillgänglig
Antal i lager: 934
PVR10D431. AC spänning: 275V. Diameter: 13mm. Driftstemperatur: -40...+85°C. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motståndstyp: Zinkoxidvaristor. Obs: Transient spänningsdämpare. RoHS: ja. Spec info: 230pF (1kHz). Spänning: 710V. Tonhöjd: 7,5 mm. Varistorspänning: 430V. Originalprodukt från tillverkaren: Hitano. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
PVR10D431
12 parametrar
AC spänning
275V
Diameter
13mm
Driftstemperatur
-40...+85°C
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Motståndstyp
Zinkoxidvaristor
Obs
Transient spänningsdämpare
RoHS
ja
Spec info
230pF (1kHz)
Spänning
710V
Tonhöjd
7,5 mm
Varistorspänning
430V