MBR30100CT, TO220AB
MBR30100CT, TO220AB
Kvantitet
Enhetspris
1-4
19.93kr
5-9
12.50kr
10-19
20-49
9.93kr
50+
9.21kr
Antal i lager: 50
MBR30100CT, TO220AB. Hölje: TO220AB. Diod typ: Schottky likriktardiod. Ledningsspänning (tröskelspänning): 0.85V. Max omvänd spänning: 100V. Montering/installation: THT. Pulsström max.: 200A. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Yangjie Technology. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
MBR30100CT
8 parametrar
Hölje
TO220AB
Diod typ
Schottky likriktardiod
Ledningsspänning (tröskelspänning)
0.85V
Max omvänd spänning
100V
Montering/installation
THT
Pulsström max.
200A