LSMD-0603-2-2NH-600MA-0-5R, 2.2nH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
5.33kr
5-9
2.92kr
10-19
1.71kr
20-49
0.98kr
50+
0.61kr
Antal i lager: 350
LSMD-0603-2-2NH-600MA-0-5R, 2.2nH. Induktans: 2.2nH. Driftstemperatur: -55...125°C. Driftström: 600mA. Hölje: SMD 0603. Kvalitetsindex: 10. Max kontinuerlig ström: 0.5. Montering/installation: SMD. Resonansfrekvens: 10.8GHz. RoHS: nej. Testfrekvens: 100MHz. Tolerans: 0.3nH. Typ: keramisk. Originalprodukt från tillverkaren: Tdk. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
LSMD-0603-2-2NH-600MA-0-5R
13 parametrar
Induktans
2.2nH
Driftstemperatur
-55...125°C
Driftström
600mA
Hölje
SMD 0603
Kvalitetsindex
10
Max kontinuerlig ström
0.5
Montering/installation
SMD
Resonansfrekvens
10.8GHz
RoHS
nej
Testfrekvens
100MHz
Tolerans
0.3nH