LPS4018-333MRC
LPS4018-333MRC
Kvantitet
Enhetspris
1+
59.93kr
Antal i lager: 382
LPS4018-333MRC. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 1.7mm. Hölje: 4x4x1.7mm. Induktansvärde: 33uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +85°C.. Motstånd: 0.42 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: LPS. Tolerans (%): ±20 %. Tonhöjd: 1.5mm. Ytterbredd [mm]: 4mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 4mm. [A]: 0.68A. Originalprodukt från tillverkaren: Coilcraft. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
LPS4018-333MRC
16 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
1.7mm
Hölje
4x4x1.7mm
Induktansvärde
33uH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+85°C.
Motstånd
0.42 Ohms
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
LPS
Tolerans (%)
±20 %
Tonhöjd
1.5mm
Ytterbredd [mm]
4mm
Yttre längd [mm]
4mm
[A]
0.68A