HFD2-012-M-L2
HFD2-012-M-L2
Kvantitet
Enhetspris
1-4
92.36kr
5-9
77.21kr
10-24
25-49
50+
Antal i lager: 1
HFD2-012-M-L2. Bostadsdimensioner: 20.2x10.2x10.6mm. Dags att växla tillbaka: 4.5ms. Driftstemperatur: -40...85°C. Kontaktkonfiguration: DPDT. Kontaktmaterial: AgPd/Au 0.2um. Kontaktmotstånd: 100M Ohms. Max kontinuerlig ström: 3A. Montering/installation: PCB. Omkopplingstid: 4.5ms. Relätyp: 2-spolrelä. RoHS: ja. Spole klassad spänning: 12VDC. Spolemotstånd: 720 Ohms. Spolkraftsförbrukning: 200mW. Spänning: 24VDC. Terminaler: 5.08mm. Yttre mått: 20.2x10.2x10.6mm. Originalprodukt från tillverkaren: Hongfa Relay. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
HFD2-012-M-L2
18 parametrar
Bostadsdimensioner
20.2x10.2x10.6mm
Dags att växla tillbaka
4.5ms
Driftstemperatur
-40...85°C
Kontaktkonfiguration
DPDT
Kontaktmaterial
AgPd/Au 0.2um
Kontaktmotstånd
100M Ohms
Max kontinuerlig ström
3A
Montering/installation
PCB
Omkopplingstid
4.5ms
Relätyp
2-spolrelä
RoHS
ja
Spole klassad spänning
12VDC
Spolemotstånd
720 Ohms
Spolkraftsförbrukning
200mW
Spänning
24VDC
Terminaler
5.08mm
Yttre mått
20.2x10.2x10.6mm