GE12I18-P1J
GE12I18-P1J
Kvantitet
Enhetspris
1+
46.96kr
Antal i lager: 8
GE12I18-P1J. Information: industriell. Ingångskontakt: EURO 2-pin. Ingångsspänning: 90-264VAC. Power W eller VA: 12W. Serie: GE12. Utspänning: 18VDC. Utström: 0.83A. Variant: Plug-in. Originalprodukt från tillverkaren: Meanwell. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
GE12I18-P1J
9 parametrar
Information
industriell
Ingångskontakt
EURO 2-pin
Ingångsspänning
90-264VAC
Power W eller VA
12W
Serie
GE12
Utspänning
18VDC
Utström
0.83A