G5V-1-24DC, SPDT, 24VDC
G5V-1-24DC, SPDT, 24VDC
Kvantitet
Enhetspris
5-9
14.68kr
10-24
14.20kr
25-199
750+
Antal i lager: 1300
Minimum: 5
G5V-1-24DC, SPDT, 24VDC. Elektrisk kontaktkonfiguration: SPDT. Spolespänning: 24VDC. Brytarström: 1A. Coil Power: 150mW. Dielektrisk styrka (mellan spole och kontakter): 1000VAC. Drift/släpptid: 5ms/5ms. Information: -. Kontaktmaterial: Ag + Au plated. Mått: 12.5x7.5x10mm. Omkoppling: 62.5VA/30W. Omkopplingsspänning: 125VAC/60VDC. Serie: -. Spolemotstånd: 3840 Ohms. Typ: Låg effektrelä (signaler). Originalprodukt från tillverkaren: Omron. Minsta kvantitet: 5. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
G5V-1-24DC
14 parametrar
Elektrisk kontaktkonfiguration
SPDT
Spolespänning
24VDC
Brytarström
1A
Coil Power
150mW
Dielektrisk styrka (mellan spole och kontakter)
1000VAC
Drift/släpptid
5ms/5ms
Kontaktmaterial
Ag + Au plated
Mått
12.5x7.5x10mm
Omkoppling
62.5VA/30W
Omkopplingsspänning
125VAC/60VDC
Spolemotstånd
3840 Ohms