G5Q-1A-24DC
G5Q-1A-24DC
Kvantitet
Enhetspris
1-4
67.79kr
5-9
53.64kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 5
G5Q-1A-24DC. Bostadsdimensioner: 20.3x10.3x15.8mm. Driftstemperatur: -40...85°C. Kontaktkonfiguration: SPST-NO. Kontaktmotstånd: 100M Ohms. Max kontinuerlig ström: 5A. Montering/installation: PCB. Relätyp: små dimensioner. Spiralström: 8.3mA. Spole klassad spänning: 24VDC. Terminaler: 7.62mm. Tillverkningsserie: G5Q. Yttre mått: 20.3x10.3x15.8mm. Originalprodukt från tillverkaren: Omron Ocb. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
G5Q-1A-24DC
13 parametrar
Bostadsdimensioner
20.3x10.3x15.8mm
Driftstemperatur
-40...85°C
Kontaktkonfiguration
SPST-NO
Kontaktmotstånd
100M Ohms
Max kontinuerlig ström
5A
Montering/installation
PCB
Relätyp
små dimensioner
Spiralström
8.3mA
Spole klassad spänning
24VDC
Terminaler
7.62mm
Tillverkningsserie
G5Q
Yttre mått
20.3x10.3x15.8mm