G5NB-1A-E-24VDC
G5NB-1A-E-24VDC
Kvantitet
Enhetspris
1-4
65.36kr
5-9
51.29kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 1
G5NB-1A-E-24VDC. Bostadsdimensioner: 20.5x7.2x15.3mm. Dags att växla tillbaka: 10ms. Driftstemperatur: -40...70°C. Höljesegenskaper: tätning. Kontaktkonfiguration: SPST-NO. Kontaktmotstånd: 100M Ohms. Max kontinuerlig ström: 5A. Montering/installation: PCB. Omkopplingstid: 10ms. Relätyp: små dimensioner. Spiralström: 8.3mA. Spole klassad spänning: 24VDC. Spolkraftsförbrukning: 200mW. Terminaler: 7mm. Tillverkningsserie: G5NB. Originalprodukt från tillverkaren: Omron Ocb. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
G5NB-1A-E-24VDC
16 parametrar
Bostadsdimensioner
20.5x7.2x15.3mm
Dags att växla tillbaka
10ms
Driftstemperatur
-40...70°C
Höljesegenskaper
tätning
Kontaktkonfiguration
SPST-NO
Kontaktmotstånd
100M Ohms
Max kontinuerlig ström
5A
Montering/installation
PCB
Omkopplingstid
10ms
Relätyp
små dimensioner
Spiralström
8.3mA
Spole klassad spänning
24VDC
Spolkraftsförbrukning
200mW
Terminaler
7mm