EC24680K-502434-T
EC24680K-502434-T
Kvantitet
Enhetspris
10-49
1.35kr
50+
0.84kr
Antal i lager: 192
Minimum: 10
EC24680K-502434-T. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 3mm. Hölje: RM=10.16mm. Induktansvärde: 68uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: Genomgående hålmontering på kretskort. Max temperatur: +80°C.. Motstånd: 2.9 Ohms. RoHS: nej. Tillverkarens produktgrupp: EC24. Tolerans (%): ±10%. Tonhöjd: 10.16mm. Ytterbredd [mm]: 3mm. Ytterdiameter [mm]: 3mm. Yttre längd [mm]: 7mm. [A]: 0.18A. Originalprodukt från tillverkaren: C.t.c.coils. Minsta kvantitet: 10. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
EC24680K-502434-T
18 parametrar
Extern höjd [mm]
3mm
Hölje
RM=10.16mm
Induktansvärde
68uH
Max temperatur
+80°C.
Motstånd
2.9 Ohms
RoHS
nej
Tolerans (%)
±10%
Tonhöjd
10.16mm
Ytterbredd [mm]
3mm
Ytterdiameter [mm]
3mm
Yttre längd [mm]
7mm
[A]
0.18A