DSEP30-06B, TO247-2
DSEP30-06B, TO247-2
Kvantitet
Enhetspris
1-4
143.50kr
5-9
129.07kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 2
DSEP30-06B, TO247-2. Hölje: TO247-2. Diod typ: likriktardiod. Effekt: 165W. Egenskaper för halvledare: Höghastighetsväxling. Förpackning: tubus. Halvledarstruktur: diod. Körström: 30A. Ledningsspänning (tröskelspänning): 2.51V. Max omvänd spänning: 600V. Montering/installation: THT. Pulsström max.: 250A. Reaktionstid: 25ns. RoHS: ja. Teknik: HiPerFRED™. Originalprodukt från tillverkaren: IXYS. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DSEP30-06B
15 parametrar
Hölje
TO247-2
Diod typ
likriktardiod
Effekt
165W
Egenskaper för halvledare
Höghastighetsväxling
Förpackning
tubus
Halvledarstruktur
diod
Körström
30A
Ledningsspänning (tröskelspänning)
2.51V
Max omvänd spänning
600V
Montering/installation
THT
Pulsström max.
250A