DPU220A3, 220uH
DPU220A3, 220uH
1-4
76.71kr
5-9
62.21kr
50+
Antal i lager: 1
DPU220A3, 220uH. Induktans: 220uH. Bredd: 13mm. 9mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 16mm. 29mm. Driftström: 3A. Hölje: DPU. Max kontinuerlig ström: 3. Maximal ström: 3A. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPU220A3
12 parametrar
Induktans
220uH
Bredd
13mm
Diameter
16mm
Driftström
3A
Hölje
DPU
Max kontinuerlig ström
3
Maximal ström
3A