DPU100A5, 100uH
DPU100A5, 100uH
1-4
70.93kr
5-9
56.64kr
50+
Antal i lager: 1
DPU100A5, 100uH. Induktans: 100uH. Bredd: 13mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 30mm. Driftström: 5A. Hölje: DPU. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Talema. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPU100A5
10 parametrar
Induktans
100uH
Bredd
13mm
Diameter
30mm
Driftström
5A