DPU100A1, 100uH
DPU100A1, 100uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
49.00kr
5-9
35.64kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 20
DPU100A1, 100uH. Induktans: 100uH. Bredd: 8mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 15mm. Driftström: 1A. Hölje: DPU. Max kontinuerlig ström: 1. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Talema. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPU100A1
11 parametrar
Induktans
100uH
Bredd
8mm
Choke spole typ
ringa
Diameter
15mm
Driftström
1A