DPT470A3, 470uH
DPT470A3, 470uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
106.71kr
5-9
90.93kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 2
DPT470A3, 470uH. Induktans: 470uH. Bredd: 9mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 16.5mm. Maximal ström: 3A. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPT470A3
9 parametrar
Induktans
470uH
Bredd
9mm
Diameter
16.5mm
Maximal ström
3A