DPT220A5, 220uH
DPT220A5, 220uH
1-4
67.64kr
5-9
53.50kr
Antal i lager: 5
DPT220A5, 220uH. Induktans: 220uH. Bredd: 9mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 16.5mm. Hölje: DPT. Maximal ström: 5A. Montering/installation: THT. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPT220A5
10 parametrar
Induktans
220uH
Bredd
9mm
Diameter
16.5mm
Hölje
DPT
Maximal ström
5A