DPT047A3, 47uH
DPT047A3, 47uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
55.93kr
5-9
42.29kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 5
DPT047A3, 47uH. Induktans: 47uH. Bredd: 8.5mm. Choke spole typ: ringa. Diameter: 15.5mm. Maximal ström: 3A. Montering/installation: THT. Motstånd: 10M Ohms. RoHS: ja. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DPT047A3
10 parametrar
Induktans
47uH
Bredd
8.5mm
Choke spole typ
ringa
Diameter
15.5mm
Maximal ström
3A
Montering/installation
THT
Motstånd
10M Ohms