DPO-1-0-330, 330uH
DPO-1-0-330, 330uH
1-1
55.63kr
2-9
50.72kr
10-99
200+
Antal i lager: 309
DPO-1-0-330, 330uH. Induktans: 330uH. Avskärmning: Icke-skärmad. Betygsatt ström a: 1A. DC -motstånd max.ohms: 193m Ohms. Driftstemperatur: -40...+125°C. Information: n/a. Kärnmaterial: -. MSL: n/a. Monteringstyp: THT. Serie: DP. Storlek: D20x9mm. Testfrekvens 1: 10kHz. Tolerans: ±15%. Originalprodukt från tillverkaren: Talema. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
DPO-1-0-330
11 parametrar
Induktans
330uH
Betygsatt ström a
1A
DC -motstånd max.ohms
193m Ohms
Driftstemperatur
-40...+125°C
Storlek
D20x9mm
Testfrekvens 1
10kHz
Tolerans
±15%