DLG-0504-4R7, 4.7uH
DLG-0504-4R7, 4.7uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
4.14kr
5-24
3.00kr
25-49
2.68kr
50+
2.36kr
Antal i lager: 36
DLG-0504-4R7, 4.7uH. Induktans: 4.7uH. Driftström: 3.5A. Hölje: 0504. Max kontinuerlig ström: 3.5A. Montering/installation: ytmonterad komponent (SMD). Motstånd: 0.038 Ohms. Mått: 5.2x5.8X4.5mm. RoHS: ja. Serie: DLG-0504. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0504-4R7
12 parametrar
Induktans
4.7uH
Driftström
3.5A
Hölje
0504
Max kontinuerlig ström
3.5A
Montering/installation
ytmonterad komponent (SMD)
Motstånd
0.038 Ohms