DLG-0504-471, 470uH
DLG-0504-471, 470uH
Kvantitet
Enhetspris
1-99
2.99kr
1.87kr
1.73kr
1.69kr
2000+
1.65kr
Antal i lager: 500
DLG-0504-471, 470uH. Induktans: 470uH. Driftström: 0.12A. Hölje: 0504. Montering/installation: SMD. Motstånd: 3 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0504-471
9 parametrar
Induktans
470uH
Driftström
0.12A
Hölje
0504
Motstånd
3 Ohms