DLG-0504-330, 33uH
DLG-0504-330, 33uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
7.64kr
5-9
4.78kr
10-19
3.25kr
20-49
2.47kr
50+
1.98kr
Antal i lager: 100
DLG-0504-330, 33uH. Induktans: 33uH. Driftström: 0.88A. Hölje: 0504. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.23 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0504-330
9 parametrar
Induktans
33uH
Driftström
0.88A
Hölje
Montering/installation
SMD
Motstånd
0.23 Ohms