DLG-0504-270, 27uH
DLG-0504-270, 27uH
Kvantitet
Enhetspris
1-9
5.07kr
10-99
4.69kr
100+
4.51kr
Antal i lager: 10
DLG-0504-270, 27uH. Induktans: 27uH. Driftström: 0.97A. Hölje: 0504. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.2 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0504-270
9 parametrar
Induktans
27uH
Driftström
0.97A
Hölje
0504
Montering/installation
SMD
Motstånd
0.2 Ohms