DLG-0403-6R8, 6.8uH
DLG-0403-6R8, 6.8uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
12.07kr
5-9
7.57kr
10-19
5.97kr
20-49
5.14kr
50+
4.57kr
Antal i lager: 5
DLG-0403-6R8, 6.8uH. Induktans: 6.8uH. Driftström: 0.95A. Hölje: 0403. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.13 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0403-6R8
9 parametrar
Induktans
6.8uH
Driftström
0.95A
Motstånd
0.13 Ohms