DLG-0403-4R7, 4.7uH
DLG-0403-4R7, 4.7uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
10.50kr
5-9
6.58kr
10-19
5.01kr
20-49
4.20kr
50+
3.66kr
Antal i lager: 75
DLG-0403-4R7, 4.7uH. Induktans: 4.7uH. Driftström: 1.15A. Hölje: 0403. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.11 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0403-4R7
9 parametrar
Induktans
4.7uH
Driftström
1.15A
Motstånd
0.11 Ohms