DLG-0403-470, 47uH
DLG-0403-470, 47uH
Kvantitet
Enhetspris
1-9
4.82kr
10-49
2.88kr
50-99
1.80kr
1.63kr
200+
1.53kr
Antal i lager: 75
DLG-0403-470, 47uH. Induktans: 47uH. Driftström: 0.44A. Hölje: 0403. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.84 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0403-470
9 parametrar
Induktans
47uH
Driftström
0.44A
Motstånd
0.84 Ohms