DLG-0403-3R3, 3.3uH
DLG-0403-3R3, 3.3uH
Kvantitet
Enhetspris
1-24
4.07kr
25+
3.07kr
Antal i lager: 25
DLG-0403-3R3, 3.3uH. Induktans: 3.3uH. Driftström: 1.44A. Hölje: 0403. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.09 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0403-3R3
9 parametrar
Induktans
3.3uH
Driftström
1.44A
Hölje
0403
Motstånd
0.09 Ohms