DLG-0403-330, 33uH
DLG-0403-330, 33uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
7.11kr
5-9
4.44kr
10-19
2.92kr
20-49
2.14kr
50+
1.66kr
Antal i lager: 50
DLG-0403-330, 33uH. Induktans: 33uH. Driftström: 0.56A. Hölje: 0403. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.54 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0403-330
9 parametrar
Induktans
33uH
Driftström
0.56A
Motstånd
0.54 Ohms