DLG-0403-2R7, 2.7uH
DLG-0403-2R7, 2.7uH
Kvantitet
Enhetspris
1-24
4.07kr
25+
3.07kr
Antal i lager: 10
DLG-0403-2R7, 2.7uH. Induktans: 2.7uH. Driftström: 1.58A. Hölje: 0403. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.08 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0403-2R7
9 parametrar
Induktans
2.7uH
Driftström
1.58A
Hölje
0403
Motstånd
0.08 Ohms