DLA1000-N, 1000uH
DLA1000-N, 1000uH
Kvantitet
Enhetspris
5-49
1.40kr
50-99
1.24kr
1.12kr
200+
0.95kr
Antal i lager: 170
Minimum: 5
DLA1000-N, 1000uH. Induktans: 1000uH. Driftström: 60mA. Max kontinuerlig ström: 0. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motstånd: 30 Ohms. Mått: 3x8mm. Riktning av terminaler: Axial. RoHS: ja. Typ: Axial. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Minsta kvantitet: 5. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLA1000-N
11 parametrar
Induktans
1000uH
Driftström
60mA
Max kontinuerlig ström
0
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Motstånd
30 Ohms
Mått
3x8mm